Strona główna

KOLĘDA 2016/2017

ADWENT

NIEDZIELA - 11.12.2016 godz. 13.00

1. Średnia od 35 - 1

2. Gorzyczki i Gorzyce: Strzelnicza od końca oraz Łączna

SOBOTA – 17.12.2016 godz. 12.30

1. Ogrodowa od końca

2. Gorzyce: Polna od końca 19 (Folwarski) do 1

NIEDZIELA – 18.12.2016 godz. 13.00

1. Gorzyczki: od Raciborskiej 88, Krótka, Nowa do Raciborskiej 43

2. Gorzyczki: Raciborska 41 - 1

 

BOŻE NARODZENIE

WTOREK - 27.12.2016 godz. 12.30

1. Gorzyce: Raciborska str. prawa od 56 Maciejczyk), Wiśniowa, do Raciborskiej 90

2. Olchowa 5, 3, 1a, Raciborska 54, 52, 50 Stawowa od końca do 1 (Podeszwa)

ŚRODA - 28.12.2016 godz. 12.30

1. Uchylsko od 69 A(Przybyła) – 44A (Glenc)

2. Uchylsko od 21 Staniek – 1 (Adamczyk)

CZWARTEK - 29.12.2016 godz. 12.30

1. Uchylsko od Olzy 38 Biskupek - 55 Sitek

PIĄTEK - 30.12.2016 godz. 12.30

1. Akacjowa, Kasztanowa, Klonowa

2. Wierzbowa (od końca), Jesionowa

NOWY ROK

PONIEDZIAŁEK – 02.01.2017 godz. 15.00

1. Kwiatowa oraz Leśna od 5 - 1

2. Leśna 44 - 7

WTOREK - 03.01.2017 godz. 15.00

1. Gorzyce: Mickiewicza od końca do 1 (Szkatuła)

ŚRODA - 04.01.2017 godz. 15.00

1. Gorzyczki: Polna od 10 (Tyma) - 44 (Piprek)

2. Gorzyczki: Polna od 11 (Wieczorek) - 28 (Kuczera)

CZWARTEK - 05.01.2017 godz. 15.00

1. Kościelna od końca oraz Strażacka

PIĄTEK - 06.01.2017 godz. 13.00

1. Rybnicka od Słowackiego 18 (Bażan) do początku 1 (Kościelny)

2. Rybnicka 67 (Rączka), Sienkiewicza, do Rybnicka od 100 (Hernik)

NIEDZIELA – 08.01.2017 godz. 13.00

1. Gorzyczki: Kopalniana od 32 (Łukaszek) do początku 1 (Janik)

2. Gorzyczki: Kopalniana od 32a (Koczy) do 55 (Szulik)

PONIEDZIAŁEK - 09.01.2017 godz. 15.00

1. Gorzyczki Wiejska str. prawa od 54 (Parma) do końca 112

2. Gorzyczki: Wiejska str. prawa od 39 (Pienkos) do początku 13 (Toman)

ŚRODA - 11.01.2017 godz. 15.00

1. Gorzyce: Wiejska od 26 (Migdoł) do 2 (Płaczek)

2. Gorzyce: Wiejska od 27 (Wieczorek) do 45 (Jeleń)

CZWARTEK – 12.01.2017 godz. 15.00

1. Kozielska od końca

PIĄTEK - 13.01.2017 godz. 15.00

2. Gorzyce: Raciborska str. lewa od 53 (Lamczyk ) - 1

SOBOTA– 14.01.2017 godz. 12.30

1. Spacerowa, Zdrojowa, Kopalniana 57- 64

2. Wyzwolenia 65 (Siemieniec) – 1 (Tomaszek)

NIEDZIELA 15.01.2017 godz. 13.00

1. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od końca 110 (Kwaśnica) - 65a (Klyszcz)

2. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od początku 1 (Wolny) - 51 (Szczęsny)

NIEDZIELA 22.01.2017 godz. 13.00

Kolęda dodatkowa

                                                                      1. Ks. Stefan Stebel 2. Ks. Piotr Żymańczyk

ksiazkiLiturgia dnia