SŁUŻBA W WAKACJE !!!

Służymy od poniedziałku do niedzieli. W niedzielę służymy na Mszy św. o godz. 7.30 i nieszporach o godz.15.30.

 1 Tydzień - od 24 do 30 czerwca

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza Św. godz. 6.30
i 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz.6.30, 9.00 i 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an.Warzeszka Mateusz

2. an. Tomiczek Kacper

3. Kałuża Paweł

4. Kubik Dawid

5. Dygdoń Igor

6. Krajczy Błażej

7. Ruśniok Patryk  

8. Kaczmarczyk Bartosz

9. Stęchły Bartosz

 

1. an.Warzeszka Mateusz

2. an. Tomiczek Kacper

3. Kałuża Paweł

4. Kubik Dawid

5. Dygdoń Igor

6. Krajczy Błażej

7. Ruśniok Patryk  

8. Kaczmarczyk Bartosz

9. Stęchły Bartosz

 

1. an.Warzeszka Mateusz

2. an. Tomiczek Kacper

3. Kałuża Paweł

4. Kubik Dawid

5. Dygdoń Igor

6. Krajczy Błażej

7. Ruśniok Patryk  

8. Kaczmarczyk Bartosz

9. Stęchły Bartosz

 

1. an.Warzeszka Mateusz

2. an. Tomiczek Kacper

3. Kałuża Paweł

4. Kubik Dawid

5. Dygdoń Igor

6. Krajczy Błażej

7. Ruśniok Patryk  

8. Kaczmarczyk Bartosz

9. Stęchły Bartosz

 

1. an.Warzeszka Mateusz

2. an. Tomiczek Kacper

3. Kałuża Paweł

4. Kubik Dawid

5. Dygdoń Igor

6. Krajczy Błażej

7. Ruśniok Patryk  

8. Kaczmarczyk Bartosz

9. Stęchły Bartosz

 

1. an.Warzeszka Mateusz

2. an. Tomiczek Kacper

3. Kałuża Paweł

4. Kubik Dawid

5. Dygdoń Igor

6. Krajczy Błażej

7. Ruśniok Patryk  

8. Kaczmarczyk Bartosz

9. Stęchły Bartosz

 

1. an.Warzeszka Mateusz

2. an. Tomiczek Kacper

3. Kałuża Paweł

4. Kubik Dawid

5. Dygdoń Igor

6. Krajczy Błażej

7. Ruśniok Patryk  

8. Kaczmarczyk Bartosz

9. Stęchły Bartosz

2 Tydzień - od 1 do 7 lipca

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza Św. godz. 6.30 i 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 6.30. i 17.00

Msza Św. godz. 6.30. i 17.00

Msza Św. godz. 6.30 i 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an. Jeleń Bartosz

2. Jeleń Łukasz

3. Michnik Mateusz

4. Chomicki Piotr

5. Sołtan Mateusz

6. Kucza Karol

7. Grzebak Mateusz

8. Zielonka Samuel

 

1. an. Jeleń Bartosz

2. Jeleń Łukasz

3. Michnik Mateusz

4. Chomicki Piotr

5. Sołtan Mateusz

6. Kucza Karol

7. Grzebak Mateusz

8. Zielonka Samuel

 

1. an. Jeleń Bartosz

2. Jeleń Łukasz

3. Michnik Mateusz

4. Chomicki Piotr

5. Sołtan Mateusz

6. Kucza Karol

7. Grzebak Mateusz

8. Zielonka Samuel

 

1. an. Jeleń Bartosz

2. Jeleń Łukasz

3. Michnik Mateusz

4. Chomicki Piotr

5. Sołtan Mateusz

6. Kucza Karol

7. Grzebak Mateusz

8. Zielonka Samuel

 

1. an. Jeleń Bartosz

2. Jeleń Łukasz

3. Michnik Mateusz

4. Chomicki Piotr

5. Sołtan Mateusz

6. Kucza Karol

7. Grzebak Mateusz

8. Zielonka Samuel

 

1. an. Jeleń Bartosz

2. Jeleń Łukasz

3. Michnik Mateusz

4. Chomicki Piotr

5. Sołtan Mateusz

6. Kucza Karol

7. Grzebak Mateusz

8. Zielonka Samuel

 

1. an. Jeleń Bartosz

2. Jeleń Łukasz

3. Michnik Mateusz

4. Chomicki Piotr

5. Sołtan Mateusz

6. Kucza Karol

7. Grzebak Mateusz

8. Zielonka Samuel

3 Tydzień - od 08 do 14 lipca

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza Św. godz. 6.30 i 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 17.00 URODZINY KS. PIOTRA

Msza Św. godz. 17.00

Msza Św. godz. 6.30; 16.00 i 19.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an. Siemieniec G.

2. Rakowski Kamil

3. Szczeponek Artur

4. Szczeponek Krzyś

5. Grzybek Szymon

6. Grudzień Remik

7.  Adamczyk Łukasz

8. Wrona Seweryn

9. Wrona Bartosz

 

1. an. Siemieniec G.

2. Rakowski Kamil

3. Szczeponek Artur

4. Szczeponek Krzyś

5. Grzybek Szymon

6. Grudzień Remik

7.  Adamczyk Łukasz

8. Wrona Seweryn

9. Wrona Bartosz

 

1. an. Siemieniec G.

2. Rakowski Kamil

3. Szczeponek Artur

4. Szczeponek Krzyś

5. Grzybek Szymon

6. Grudzień Remik

7.  Adamczyk Łukasz

8. Wrona Seweryn

9. Wrona Bartosz

 

1. an. Siemieniec G.

2. Rakowski Kamil

3. Szczeponek Artur

4. Szczeponek Krzyś

5. Grzybek Szymon

6. Grudzień Remik

7.  Adamczyk Łukasz

8. Wrona Seweryn

9. Wrona Bartosz

 

1. an. Siemieniec G.

2. Rakowski Kamil

3. Szczeponek Artur

4. Szczeponek Krzyś

5. Grzybek Szymon

6. Grudzień Remik

7.  Adamczyk Łukasz

8. Wrona Seweryn

9. Wrona Bartosz

 

1. an. Siemieniec G.

2. Rakowski Kamil

3. Szczeponek Artur

4. Szczeponek Krzyś

5. Grzybek Szymon

6. Grudzień Remik

7.  Adamczyk Łukasz

8. Wrona Seweryn
9. Wrona Bartosz

 

1. an. Siemieniec G.

2. Rakowski Kamil

3. Szczeponek Artur

4. Szczeponek Krzyś

5. Grzybek Szymon

6. Grudzień Remik

7.  Adamczyk Łukasz

8. Wrona Seweryn

9. Wrona Bartosz

4 Tydzień - od 15 do 21 lipca

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 12.00, 15.00 i 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an. Krótki Mateusz

2. Jambor Jakub

3. Popek Mateusz

4. Szymiczek Olaf

5. Brzdęk Jakub

6. Piprek Jakub

7.  Lankocz Kamil

8. Skoczeń Karol

 

1. an. Krótki Mateusz

2. Jambor Jakub

3. Popek Mateusz

4. Szymiczek Olaf

5. Brzdęk Jakub

6. Piprek Jakub

7. Lankocz Kamil

8. Skoczeń Karol

 

1. an. Krótki Mateusz

2. Jambor Jakub

3. Popek Mateusz

4. Szymiczek Olaf

5. Brzdęk Jakub

6. Piprek Jakub

7. Lankocz Kamil

8. Skoczeń Karol

 

1. an. Krótki Mateusz

2. Jambor Jakub

3. Popek Mateusz

4. Szymiczek Olaf

5. Brzdęk Jakub

6. Piprek Jakub

7. Lankocz Kamil

8. Skoczeń Karol

 

1. an. Krótki Mateusz

2. Jambor Jakub

3. Popek Mateusz

4. Szymiczek Olaf

5. Brzdęk Jakub

6. Piprek Jakub

7. Lankocz Kamil

8. Skoczeń Karol

 

1. an. Krótki Mateusz

2. Jambor Jakub

3. Popek Mateusz

4. Szymiczek Olaf

5. Brzdęk Jakub

6. Piprek Jakub

7. Lankocz Kamil

8. Skoczeń Karol

 

1. an. Krótki Mateusz

2. Jambor Jakub

3. Popek Mateusz

4. Szymiczek Olaf

5. Brzdęk Jakub

6. Piprek Jakub

7.  Lankocz Kamil

8. Skoczeń Karol

5 Tydzień - od 22 do 28 lipca

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 13.30; 13.00 i 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an. Hajduczek M

2. an. Dudek Paweł

3. Szuścik Mateusz

4. Kozielski Nikodem

5. Krawiec Tymek

6. Kula Marek

7. Omyła Szymon

8. Zwierzyna Szymon

 

1. an. Hajduczek M

2. an. Dudek Paweł

3. Szuścik Mateusz

4. Kozielski Nikodem

5. Krawiec Tymek

6. Kula Marek

7. Omyła Szymon

8. Zwierzyna Szymon

 

1. an. Hajduczek M

2. an. Dudek Paweł

3. Szuścik Mateusz

4. Kozielski Nikodem

5. Krawiec Tymek

6. Kula Marek

7. Omyła Szymon

8. Zwierzyna Szymon

 

1. an. Hajduczek M

2. an. Dudek Paweł

3. Szuścik Mateusz

4. Kozielski Nikodem

5. Krawiec Tymek

6. Kula Marek

7. Omyła Szymon

8. Zwierzyna Szymon

 

1. an. Hajduczek M

2. an. Dudek Paweł

3. Szuścik Mateusz

4. Kozielski Nikodem

5. Krawiec Tymek

6. Kula Marek

7. Omyła Szymon

8. Zwierzyna Szymon

 

1. an. Hajduczek M

2. an. Dudek Paweł

3. Szuścik Mateusz

4. Kozielski Nikodem

5. Krawiec Tymek

6. Kula Marek

7. Omyła Szymon

8. Zwierzyna Szymon

 

1. an. Hajduczek M

2. an. Dudek Paweł

3. Szuścik Mateusz

4. Kozielski Nikodem

5. Krawiec Tymek

6. Kula Marek

7. Omyła Szymon

8. Zwierzyna Szymon

6 Tydzień - od 29 lipca do 4 sierpnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

Msza św. godz. 6.30, 11.30, 13.00 i 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an. Godula Szymon

2. Skiba Mateusz

3. Skiba Łukasz

4. Brzdęk Szymon

5. Brzdęk Bartłomiej

6. Dzięcielski Bruno

7. Ostrzołek Dawid

8. Sikora Michał

 

1. an. Godula Szymon

2. Skiba Mateusz

3. Skiba Łukasz

4. Brzdęk Szymon

5. Brzdęk Bartłomiej

6. Dzięcielski Bruno

7. Ostrzołek Dawid

 8. Sikora Michał

 

1. an. Godula Szymon

2. Skiba Mateusz

3. Skiba Łukasz

4. Brzdęk Szymon

5. Brzdęk Bartłomiej

6. Dzięcielski Bruno

7. Ostrzołek Dawid

8. Sikora Michał

 

1. an. Godula Szymon

2. Skiba Mateusz

3. Skiba Łukasz

4. Brzdęk Szymon

5. Brzdęk Bartłomiej

6. Dzięcielski Bruno

7. Ostrzołek Dawid

8. Sikora Michał

 

1. an. Godula Szymon

2. Skiba Mateusz

3. Skiba Łukasz

4. Brzdęk Szymon

5. Brzdęk Bartłomiej

6. Dzięcielski Bruno

7.  Ostrzołek Dawid

8. Sikora Michał

 

1. an. Godula Szymon

2. Skiba Mateusz

3. Skiba Łukasz

4. Brzdęk Szymon

5. Brzdęk Bartłomiej

6. Dzięcielski Bruno

7. Ostrzołek Dawid

8. Sikora Michał

 

1. an. Godula Szymon

2. Skiba Mateusz

3. Skiba Łukasz

4. Brzdęk Szymon

5. Brzdęk Bartłomiej

6. Dzięcielski Bruno

7. Ostrzołek Dawid

8. Sikora Michał

7 Tydzień - od 5 sierpnia do 11 sierpnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 6.30; 13.00 i 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 12.00 i 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an. Przybyła Krzysztof

2. an. Kozieł Krystian

3. Bauerek Paweł

4. Smyczek Karol

5. Blutko Wojciech

6. Nakoneczny Grzegorz

7. Radzik Wojciech

 

1. an. Przybyła K

2. an. Kozieł Krystian

3. Bauerek Paweł

4. Smyczek Karol

5. Blutko Wojciech

6. Nakoneczny G

7. Radzik Wojciech

 

 1. an. Przybyła K

2. an. Kozieł Krystian

3. Bauerek Paweł

4. Smyczek Karol

5. Blutko Wojciech

6. Nakoneczny G

7. Radzik Wojciech

 

1. an. Przybyła K

2. an. Kozieł Krystian

3. Bauerek Paweł

4. Smyczek Karol

5. Blutko Wojciech

6. Nakoneczny G

7. Radzik Wojciech

 

1. an. Przybyła K

2. an. Kozieł Krystian

3. Bauerek Paweł

4. Smyczek Karol

5. Blutko Wojciech

6. Nakoneczny G

7. Radzik Wojciech

 

1. an. Przybyła K

2. an. Kozieł Krystian

3. Bauerek Paweł

4. Smyczek Karol

5. Blutko Wojciech

6. Nakoneczny G

7. Radzik Wojciech

 

1. an. Przybyła K

2. an. Kozieł Krystian

3. Bauerek Paweł

4. Smyczek Karol

5. Blutko Wojciech

6. Nakoneczny G

7. Radzik Wojciech

8 Tydzień - od 12 do 18 sierpnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 6.30, 17.00

Msza św. godz. 17.00 i 19.00

Msza św. godz. 12.00 17.00

Msza św. godz. 7.30; 13.00 i 15.30 nieszpory

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

Msza św. godz. 16.00

Msza św. godz. 7.30, 13.00 i nieszpory 15.30

 

1. an. Kościelny Franciszek

2. Potracki Dominik

3. Wolny Rafał

4. Porwoł Miłosz

5. Wolnik Patryk

6. Zając Mateusz

7. Dostoł Kacper

8. Dostoł Patryk

 

1. an. Kościelny F

2. Potracki Dominik

3. Wolny Rafał

4. Porwoł Miłosz

5. Wolnik Patryk

6. Zając Mateusz

7. Dostoł Kacper

8. Dostoł Patryk

 

 1. an. Kościelny F

2. Potracki Dominik

3. Wolny Rafał

4. Porwoł Miłosz

5. Wolnik Patryk

6. Zając Mateusz

7. Dostoł Kacper

8. Dostoł Patryk

 

1. an. Kościelny F

2. Potracki Dominik

3. Wolny Rafał

4. Porwoł Miłosz

5. Wolnik Patryk

6. Zając Mateusz

7. Dostoł Kacper

8. Dostoł Patryk

 

1. an. Kościelny F

2. Potracki Dominik

3. Wolny Rafał

4. Porwoł Miłosz

5. Wolnik Patryk

6. Zając Mateusz

7. Dostoł Kacper

8. Dostoł Patryk

 

 1. an. Kościelny F

2. Potracki Dominik

3. Wolny Rafał

4. Porwoł Miłosz

5. Wolnik Patryk

6. Zając Mateusz

7. Dostoł Kacper

8. Dostoł Patryk

 

1. an. Kościelny F

2. Potracki Dominik

3. Wolny Rafał

4. Porwoł Miłosz

5. Wolnik Patryk

6. Zając Mateusz

7. Dostoł Kacper

8. Dostoł Patryk

9 Tydzień - od 19 do 25 sierpnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

 1. an. Reiman Szymon

2. an. Prudel Maciej

3. Reiman Mateusz

4. Parma Łukasz

5. Macionczyk Szymon

6. Starownik Albert

7.  Cmok Rafał

 

 1. an. Reiman Szymon

2. an. Prudel Maciej

3. Reiman Mateusz

4. Parma Łukasz

5. Macionczyk Szymon

6. Starownik Albert

7.  Cmok Rafał

 

1. an. Reiman Szymon

2. an. Prudel Maciej

3. Reiman Mateusz

4. Parma Łukasz

5. Macionczyk Szymon

6. Starownik Albert

7.  Cmok Rafał

 

1. an. Reiman Szymon

2. an. Prudel Maciej

3. Reiman Mateusz

4. Parma Łukasz

5. Macionczyk Szymon

6. Starownik Albert

7.  Cmok Rafał

 

1. an. Reiman Szymon

2. an. Prudel Maciej

3. Reiman Mateusz

4. Parma Łukasz

5. Macionczyk Szymon

6. Starownik Albert

7.  Cmok Rafał

 

1. an. Reiman Szymon

2. an. Prudel Maciej

3. Reiman Mateusz

4. Parma Łukasz

5. Macionczyk Szymon

6. Starownik Albert

7.  Cmok Rafał

 

1. an. Reiman Szymon

2. an. Prudel Maciej

3. Reiman Mateusz

4. Parma Łukasz

5. Macionczyk Szymon

6. Starownik Albert

7.  Cmok Rafał

10 Tydzień - od 26 sierpnia do 01 września

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota 16.00

Niedziela Odpust

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 6.30 i 17.00

Msza św. godz. 17.00

Msza św. godz. 12.00; 14.00 i 16.00

Msza św. godz. 7.30 i nieszpory 15.30

 

1. an. Cielusek Jakub

2. Lalak Maksymilian

3. Lalak Kacper

4. Biela Paweł

5. Szczeponek Dariusz

6. Sosna Radosław

7. Kania Igor

8. Malinowski Mateusz

 

1. an. Cielusek Jakub

2. Lalak Maksymilian

3. Lalak Kacper

4. Biela Paweł

5. Szczeponek Dariusz

6. Sosna Radosław

7. Kania Igor

8. Malinowski Mateusz

 

1. an. Cielusek Jakub

2. Lalak Maksymilian

3. Lalak Kacper

4. Biela Paweł

5. Szczeponek Dariusz

6. Sosna Radosław

7. Kania Igor

8. Malinowski Mateusz

 

1. an. Cielusek Jakub

2. Lalak Maksymilian

3. Lalak Kacper

4. Biela Paweł

5. Szczeponek Dariusz

6. Sosna Radosław

7. Kania Igor

8. Malinowski Mateusz

 

1. an. Cielusek Jakub

2. Lalak Maksymilian

3. Lalak Kacper

4. Biela Paweł

5. Szczeponek Dariusz

6. Sosna Radosław

7. Kania Igor

8. Malinowski Mateusz

 

1. an. Cielusek Jakub

2. Lalak Maksymilian

3. Lalak Kacper

4. Biela Paweł

5. Szczeponek Dariusz

6. Sosna Radosław

7. Kania Igor

8. Malinowski Mateusz

 

1. an. Cielusek Jakub

2. Lalak Maksymilian

3. Lalak Kacper

4. Biela Paweł

5. Szczeponek Dariusz

6. Sosna Radosław

7. Kania Igor

8. Malinowski Mateusz

 

 

 

OGŁOSZENIA

 

Od 02 września tj. od poniedziałku w tygodniu służymy według porządku przedwakacyjnego!

 

Pierwsza zbiórka po wakacjach dla wszystkich ministrantów
odbędzie się w sobotę, 07 września 2019r. o godz. 11.00 w kościele.