Strona główna

 Pogrzeb:

 

 

KOLĘDA 2017/2018
ADWENT

SOBOTA - 02.12.2017 godz. 12.30
1. Leśna 7 - 44
2. Leśna od 1 – 5 oraz Kwiatowa

NIEDZIELA - 03.12.2017 godz. 13.00
1. Wyzwolenia 1 (Tomaszek) – 65 (Siemieniec)
2. Kopalniana 64 - 57, Zdrojowa, Spacerowa, Szpakowa, Słowikowa

SOBOTA – 09.12.2017 godz. 12.30
1. Gorzyczki: Wiejska str. lewa od początku 1 (Wolny) - 51 (Szczęsny)
2. Gorzyczki: Wiejska str. lewa 65a (Klyszcz) - do końca 110 (Kwaśnica)

NIEDZIELA - 10.12.2017 godz. 13.00
1. Gorzyczki: Wiejska str. prawa od początku 13 (Toman) - 39 (Pienkos)
2. Gorzyczki Wiejska str. prawa od końca 112 - 54 (Parma)

SOBOTA – 16.12.2017 godz. 12.30
1. Gorzyczki: Kopalniana od 55 (Szulik) do 32a (Koczy)
2. Gorzyczki: Kopalniana od początku 1 (Janik) do 32 (Łukaszek)

NIEDZIELA - 17.12.2017 godz. 13.00
1. Gorzyczki: Polna od 28 (Kuczera) – 11 (Wieczorek)
2. Gorzyczki: Polna od 44 (Piprek) - 10 (Tyma)

BOŻE NARODZENIE

ŚRODA- 27.12.2017 godz. 12.30
1. Rybnicka od 100 (Hernik), Sienkiewicza, do Rybnicka 67 (Rączka)
2. Rybnicka od początku 1 (Kościelny) - Słowackiego 18 (Bażan)

CZWARTEK - 28.12.2017 godz. 12.30
1. Bogumińska (od Sitek) do szkoły
2. Zamkowa od WOLO oraz Raciborska str. lewa od 93 (Dłucik) - 57 (Zapotoczny)

PIĄTEK – 29.12.2017 godz. 12.30
1. Stawowa od początku 1 (Podeszwa) Raciborska 50, 52, 54 oraz Olchowa 1a, 3, 5
2. Gorzyce: Raciborska str. prawa od końca 90, Wiśniowa, do Raciborskiej 56 (Maciejczyk)

SOBOTA – 30.12.2017 godz. 12.30
1. Gorzyce: Wiejska od 45 (Jeleń) do 27 (Wieczorek)
2. Gorzyce: Wiejska od 2 (Płaczek) do 26 (Migdoł)


NOWY ROK


WTOREK 02.01.2018 godz. 15.00
1. Gorzyce: Raciborska str. lewa od 1 - 53 (Lamczyk )

ŚRODA 03.01.2018 godz. 15.00
1. Wierzbowa ( od początku), Jesionowa
2. Klonowa, Kasztanowa, Akacjowa

SOBOTA- 06.01.2018 godz. 12.30
1. Uchylsko od 1 (Adamczyk) - 21 Staniek
2. Uchylsko od 44A (Glenc) - 69A (Przybyła)

NIEDZIELA– 07.01.2018 godz. 13.00
1. Uchylsko od Olzy 38 Biskupek - 62A Mysliwiec
2. Ogrodowa od początku

WTOREK 09.01.2018 godz. 15.00
1. Kozielska od początku

ŚRODA - 10.01.2018 godz. 15.00
1. Piaskowa od końca ( Wojciechowski ) do 27 ( Błaszczok)
2. Piaskowa od początku (Bażan) do 23 (Paloc)

SOBOTA - 13.01.2018 godz. 12.30
1. Orzechowa 8 Witosz - 1 Pałyga oraz Gorzyce Raciborska str. prawa od 2 - 48
2. Prusa od końca oraz Kopernika do 2 (Sanecznik)

NIEDZIELA - 14.01.2018 godz. 13.00
1. Gorzyczki: Raciborska 1 - 41
2. Gorzyczki: Raciborska od 43, Nowa, Krótka do Raciborskiej 88

PONIEDZIAŁEK 15.01.2018 godz. 15.00
1. Gorzyce i Gorzyczki: Strzelnicza od początku oraz Łączna

WTOREK 16.01.2018 godz. 15.00
2. Gorzyce: Mickiewicza od 1 (Szkatuła) do końca

CZWARTEK- 18.01.2018 godz. 15.00
1. Kościelna od początku oraz Strażacka

SOBOTA - 20.01.2018 godz. 12.30
1. Gorzyce Polna 1 do końca 19 (Folwarski)
2. Średnia od 1 - 35

NIEDZIELA 21.01.2017 godz. 13.00
Kolęda dodatkowa

                                                         1. ks. Stefan Stebel
                                                         2. ks. Piotr Żymańczyk

ksiazkiLiturgia dnia