OGŁOSZENIA

Najbliższa zbiórka odbędzie się w sobotę 9 grudnia o godz. 9.00 w kościele. 

Zdjęcia z "Tarsycjusza" są już w naszej parafialnej galerii - miłego oglądania.

W zakrystii znajduje się plan kolęd z dokładnym przydziałem ministrantów.

 

 

GRUPY 

Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV
an. Zając Dawid an. Warzeszka Mateusz an. Kościelny Franciszek an.  Reiman Szymon
an. Godula Szymon an. Jeleń Bartosz an. Kozieł Krystian an. Krótki Mateusz
Kucza Karol Kałuża Paweł Hajduczek Mateusz Cmok Rafał
Grzebak Mateusz Jeleń Łukasz Szuścik Mateusz Krawiec Tymoteusz
Kaczmarczyk Bartosz Smyczek Karol Grudzień Remigiusz Sikora Michał
Wrona Bartosz
Stęchły Bartosz Sołtan Mateusz Ostrzołek Dawid
Grzybek Szymon Brzdęk Szymon Michnik Mateusz Rakowski Kamil
Krajczy Błażej Brzdęk Bartłomiej Adamczyk Łukasz Reiman Mateusz
Ruśniok Patryk Kula Marek Dudek Paweł Szymiczek Olaf
Macionczyk Szymon Parma Łukasz Zając Mateusz Wrona Seweryn
Skiba Mateusz Prudel Maciej Potracki Dominik Szczeponek Artur
Kania Igor Starownik Albert
Brzdęk Jakub Szymiczek Błażej
Fibic Mateusz Nakoneczny Grzegorz
Jambor Jakub Szymiczek Filip
Popek Mateusz Biela Paweł Cielusek Jakub
Tomiczek Kacper Omyła Szymon Dostoł Kacper
Szczeponek Dariusz Kowalczyk Kacper Pawlikowski Krystian  
Skiba Łukasz Wolny Rafał
Zielonka Samuel  
Lalak Maksymilian Zwierzyna Szymon
Pampuch Radosław  
Kubik Dawid Bogacz Mariusz
Gumulec Mariusz  
Sosna Radosław  Kozik Damian
Wójtowicz Dominik  

 

PLAN   SŁUŻBY   NIEDZIELNEJ

GODZINA 01.11 05.11 12.11 19.11 26.11 03.12 10.12 17.12
Sobota
16.00
14.00
Procesja na cmentarzu - wszyscy
IV III II I IV III II
7.30 I IV III II I IV III II
9.30 II I IV III II I IV III
11.00 III II I IV III II I IV
15.30
i 16.00
IV III II I IV III II I

 

PLAN   SŁUŻBY   W   TYGODNIU

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA

 

6.30

Potracki Dominik

 

Szymiczek Filip
Popek Mateusz

Przybyła Krzysztof

 

Krótki Mateusz

 

Biela Paweł
Brzdęk Szymon
Brzdęk Bartłomiej
Godula Szymon

Omyła Szymon

Smyczek Karol
Sołtan Mateusz
Szymiczek Filip

Zając Dawid

Jeleń Łukasz
Kozieł Krystian
Nakoneczny Grzegorz
Parma Łukasz

Kościelny Franciszek

 

Biela Paweł
Cielusek Jakub

Jeleń Bartosz

Jeleń Łukasz

Przybyła Krzysztof
Warzeszka Mateusz

 

PIĄTEK godz. 17.00

 

Zając Dawid

 

Brzdęk Jakub

Dostoł Kacper
Hajduczek Mateusz
Grzebak Mateusz
Kaczmarczyk Bartosz
Kowalczyk Kacper
Kozieł Krystian

Krawiec Tymoteusz
Macionczyk Szymon
Ruśniok Patryk
Skiba Mateusz
Smyczek Karol
Sołtan Mateusz
Stęchły Bartosz
Szczeponek Artur
Szczeponek Dariusz
Szuścik Mateusz
Tomiczek Kacper
Wolny Rafał

Wrona Bartosz
Zielonka Samuel
Zwierzyna Szymon

Potracki Dominik

 

Brzdęk Bartłomiej
Brzdęk Szymon
Cmok Rafał
Parma Łukasz

 

PIĄTEK godz. 17.00

 

Bogacz Mariusz
Dudek Paweł
Fibic Mateusz
Grzybek Szymon
Kałuża Paweł
Kubik Dawid
Kania Igor

Kozik Damian
Krótki Mateusz
Omyła Szymon
Ostrzołek Dawid
Piprek Jakub

Prudel Maciej
Rakowski Kamil
Reiman Mateusz

Reiman Szymon
Sikora Michał
Skiba Łukasz
Sosna Radosław
Szymiczek Błażej
Szymiczek Olaf
Wrona Seweryn

         

 

17.00

Warzeszka Mateusz

 

Bogacz Mariusz
Grzebak Mateusz
Grzybek Szymon
Kaczmarczyk Bartosz
Kałuża Paweł

Kozik Damian
Ostrzołek Dawid
Ruśniok Patryk

Siemieniec Grzegorz
Sikora Michał

Sosna Radosław
Tomiczek Kacper

Wrona Bartosz

Jeleń Bartosz

 

Adamczyk Łukasz
Dostoł Kacper
Dudek Paweł
Fibic Mateusz
Godula Szymon
Grudzień Remigiusz
Jambor Jakub
Krajczy Błażej

Krawiec Tymoteusz
Kucza Karol
Kania Igor

Michnik Mateusz
Macionczyk Szymon
Nakoneczny Grzegorz
Pawlikowski Krystian

Starownik Albert 
Stęchły Bartosz
Szczeponek Dariusz
Szymiczek Błażej
Szymiczek Olaf
Zwierzyna Szymon

Pampuch Radosław

Gumulec Mariusz

Wójtowicz Dominik

Reiman Szymon

 

Brzdęk Jakub 

Cielusek Jakub

Cmok Rafał

Kowalczyk Kacper
Kubik Dawid

Lalak Maksymilian

Michnik Mateusz

Rakowski Kamil
Reiman Mateusz

Siemieniec Grzegorz
Szczeponek Artur
Wolny Rafał
Wrona Seweryn

Wójtowicz Dominik

 

Hajduczek Mateusz

 

Adamczyk Łukasz
Grudzień Remigiusz
Jambor Jakub

Lalak Maksymilian

Nakoneczny Grzegorz
Skiba Łukasz
Skiba Mateusz

Starownik Albert

Pampuch Radosław

Pawlikowski Krystian

Gumulec Mariusz