OGŁOSZENIA



               Najbliższa zbiórka odbędzie się dla grupy I i II w sobotę 21 kwietnia o godz.11.00 w kościele.

 

GRUPY 

Grupa I Grupa II Grupa III Grupa IV
an. Zając Dawid an. Warzeszka Mateusz an. Kościelny Franciszek an.  Reiman Szymon
an. Godula Szymon an. Jeleń Bartosz
an. Prudel Maciej
an. Kozieł Krystian an. Krótki Mateusz
Kucza Karol Kałuża Paweł Hajduczek Mateusz Cmok Rafał
Grzebak Mateusz Jeleń Łukasz Szuścik Mateusz Krawiec Tymoteusz
Kaczmarczyk Bartosz Smyczek Karol Grudzień Remigiusz Sikora Michał
Bogacz Mariusz
Stęchły Bartosz Sołtan Mateusz Ostrzołek Dawid
Grzybek Szymon Brzdęk Szymon Michnik Mateusz Rakowski Kamil
Krajczy Błażej Brzdęk Bartłomiej Adamczyk Łukasz Reiman Mateusz
Ruśniok Patryk Kula Marek Dudek Paweł Szymiczek Olaf
Macionczyk Szymon Parma Łukasz Zając Mateusz Wrona Seweryn
Skiba Mateusz Kozik Damian
Potracki Dominik Szczeponek Artur
Kania Igor Starownik Albert
Brzdęk Jakub Szymiczek Błażej
Fibic Mateusz Nakoneczny Grzegorz
Jambor Jakub Szymiczek Filip
Popek Mateusz Biela Paweł Cielusek Jakub Wrona Bartosz
Tomiczek Kacper Omyła Szymon Dostoł Kacper Siemieniec Grzegorz
Szczeponek Dariusz Kowalczyk Kacper Pawlikowski Krystian Szczeponek Krzysztof
Skiba Łukasz Wolny Rafał
Zielonka Samuel  
Lalak Maksymilian
Lalak Kacper
Zwierzyna Szymon
Wójtowicz Dominik  
Kubik Dawid Skoczeń Karol
Gumulec Mariusz  
Sosna Radosław

Bauerek Paweł
Chomicki Piotr
   

 

PLAN   SŁUŻBY   NIEDZIELNEJ

GODZINA 18.03 25.03 01.04 02.04 08.04 15.04 22.04 29.04
Sobota
16.00
I  IV II I IV III II
7.30 I IV

6.00

III

II I IV III II
9.30 II I IV III II I IV III
11.00 III II I IV III II I IV
15.30
i 16.00
  IV III

15.00

II

I

15.00

IV

III II I

 

PLAN   SŁUŻBY   W   TYGODNIU

  PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA

 

6.30

Potracki Dominik

 

Szymiczek Filip
Popek Mateusz

Przybyła Krzysztof

 

Krótki Mateusz

 

Biela Paweł
Brzdęk Szymon
Brzdęk Bartłomiej

Omyła Szymon

Smyczek Karol
Sołtan Mateusz
Szymiczek Filip

Zając Dawid

Jeleń Łukasz
Kozieł Krystian

Kościelny Franciszek

 

Biela Paweł

Jeleń Bartosz

Jeleń Łukasz

Przybyła Krzysztof
Warzeszka Mateusz

 

PIĄTEK godz. 17.00

 

Hajduczek Mateusz

 

Bauerek Paweł

Brzdęk Jakub

Chomicki Piotr

Dostoł Kacper
Grzebak Mateusz

Jambor Jakub
Kaczmarczyk Bartosz
Kowalczyk Kacper
Kozieł Krystian

Krawiec Tymoteusz
Macionczyk Szymon
Ruśniok Patryk
Skiba Mateusz

Skoczeń Karol
Smyczek Karol
Sołtan Mateusz
Stęchły Bartosz
Szczeponek Artur
Szczeponek Dariusz

Szczeponek Krzysztof
Szuścik Mateusz
Tomiczek Kacper
Wolny Rafał

Wrona Bartosz

Zając Dawid
Zielonka Samuel
Zwierzyna Szymon

Potracki Dominik

 

Brzdęk Bartłomiej
Brzdęk Szymon
Cmok Rafał
Parma Łukasz

 

PIĄTEK godz. 17.00

 

Bogacz Mariusz
Dudek Paweł
Fibic Mateusz
Grzybek Szymon
Kałuża Paweł
Kubik Dawid

Kula Marek
Kania Igor

Kozik Damian
Krótki Mateusz
Omyła Szymon
Ostrzołek Dawid
Piprek Jakub

Prudel Maciej
Rakowski Kamil
Reiman Mateusz

Reiman Szymon
Sikora Michał
Skiba Łukasz
Sosna Radosław
Szymiczek Błażej
Szymiczek Olaf
Wrona Seweryn

         

 

17.00

Warzeszka Mateusz

 

Bogacz Mariusz

Cielusek Jakub
Grzebak Mateusz
Grzybek Szymon
Kaczmarczyk Bartosz
Kałuża Paweł

Kozik Damian
Ostrzołek Dawid
Ruśniok Patryk

Siemieniec Grzegorz
Sikora Michał

Skoczeń Karol

Sosna Radosław
Tomiczek Kacper

Wrona Bartosz

Jeleń Bartosz

 

Adamczyk Łukasz
Dostoł Kacper
Dudek Paweł
Fibic Mateusz
Godula Szymon
Grudzień Remigiusz
Jambor Jakub

Krawiec Tymoteusz
Kucza Karol
Kania Igor

Michnik Mateusz
Macionczyk Szymon
Nakoneczny Grzegorz
Pawlikowski Krystian

Starownik Albert 
Stęchły Bartosz
Szczeponek Dariusz
Szymiczek Błażej
Szymiczek Olaf
Zwierzyna Szymon

Gumulec Mariusz

Wójtowicz Dominik

Reiman Szymon

 

Brzdęk Jakub 

Chomicki Piotr

Cielusek Jakub

Cmok Rafał

Kowalczyk Kacper
Kubik Dawid

Lalak Maksymilian

Michnik Mateusz

Rakowski Kamil
Reiman Mateusz

Siemieniec Grzegorz
Szczeponek Artur

Szczeponek Krzysztof
Wolny Rafał

Wrona Bartosz
Wrona Seweryn

Wójtowicz Dominik

 

Hajduczek Mateusz

 

Adamczyk Łukasz
Grudzień Remigiusz
Krajczy Błażej

Lalak Kacper 

Lalak Maksymilian

Nakoneczny Grzegorz

Parma Łukasz
Skiba Łukasz
Skiba Mateusz

Starownik Albert

Pawlikowski Krystian

Gumulec Mariusz