OGŁOSZENIA PARAFIALNE13 - 20.10.2019

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – Dzień Papieski

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

Przed kościołem zbiórka pieniężna na Dzieło Nowego Tysiąclecia

15.30. Nieszpory.

Czuwanie fatimskie:

19.00 Msza św. ku czci MB Fatimskiej w int. Żywego Różańca

19.45 Różaniec fatimski

20.30. Nabożeństwo fatimskie. Prosimy zabrać z sobą świece.

ŚRODA

17.30. Różaniec z udziałem zespołów muzycznych działających przy GCK w Gorzycach z okazji Dnia Papieskiego.

6.00. Różaniec w int. Ojca Św.

16.30. Cicha Adoracja Najśw. Sakr.

6.00. Różaniec za zmarłych.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

15.00. Droga Krzyżowa, Koronka

16.00. Cicha Adoracja

16.30. Wspólne nabożeństwo

17.00. Msza św. szkolna

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta specjalna na spłatę kosztów związanych z budową probostwa i domu parafialnego.

15.15. Nabożeństwo różańcowe

-         Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które będą odprawiane po Mszy św. wieczornej, w dzisiejszą niedzielę ok. godz. 19.45.

-         Kolekta specjalna wyniosła w ubiegłym miesiącu 12800 zł. „Bóg zapłać”.

-         Można już zakupić kalendarze parafialne na przyszły rok w cenie 9 zł.

-         W poniedziałek 21.10.2019 r. o godz. 18.15 w naszym kościele wystąpi światowej sławy chór gospel Stowarzyszenia Kulturalnego „Chór Ewangelii Niebios”. To stowarzyszenie non-profit, którego celem jest promowanie działań kulturalnych w dziedzinie muzyki, ze szczególnym uwzględnieniem muzyki Ewangelii. Warto na ten koncert przybyć – jakość i energia wykonania utworów tego chóru na Chwałę Bożą jest prawdziwie mistrzowska! Prowadzenie koncertu: Bibianna Dawid

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.

-         W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józefa Balcar.