OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 - 25.11.2018

NIEDZIELA – Dzień Muzyki Liturgicznej.

Kolekta specjalna na budowę probostwa i domu parafialnego.

15.30. Nieszpory niedzielne

16.30. Różaniec i nowenna do MB Nieustającej Pomocy

Nasi ministranci obchodzą swoje patronalne święto ku czci św. Tarsycjusza. Msza święta w intencji całej Służby Liturgicznej jak również za ich rodziców i rodziny zostanie odprawiona o godz. 17.00. Podczas tej Eucharystii do Grona Ministrantów zostaną dopuszczeni kolejni kandydaci.

6.00. Różaniec w int. Ojca św.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakr.

19.00. Spotkanie w salce przy probostwie organizatorów przyszłorocznego parafialnego festynu.

6.00. Różaniec za zmarłych

17.00. Msza św. szkolna.

18.00. Zapraszamy na koncert chórów. Wystąpią: Akademicki Chór Studencki z Niszu (Serbia) oraz Chór Żeński z Kijowa (Ukraina). Szczegóły na plakatach.

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin.

NIEDZIELA – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.30. Nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla.

-         Od soboty 1. grudnia rozpoczniemy odwiedziny duszpasterskie. Plan kolędy zamieszczony jest w gablotkach oraz gazetce parafialnej

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.