OGŁOSZENIA PARAFIALNE 12 - 19.08.2018

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.30   Nieszpory niedzielne.

20.30. Apel Jasnogórski

DZIEŃ FATIMSKI

Zapraszamy na pielgrzymkę do Turzy Śl. O godz. 11.30 w sanktuarium będzie różaniec, o godz.12.00 zostanie odprawiona msza św. w int. parafian, a po niej nabożeństwo do MB Fatimskiej. O godz. 11.00 sprzed naszego kościoła wyruszy autokar.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.30. Nieszpory Maryjne oraz błogosławieństwo ziół i kwiatów.

CZWARTEK

16.30. Nabożeństwo szensztackie przed koronacja kapliczek Matki Bożej. Po Mszy św. zebranie opiekunów kręgów w salce św. o. Pio.

6.00. Różaniec za zmarłych

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

15.00 Droga Krzyżowa, Koronka

16.00 Cicha Adoracja

16.30. Wspólne nabożeństwo

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta specjalna na budowę probostwa i domu parafialnego

15.30   Nieszpory niedzielne.

-         W przyszłą niedzielę odbędzie się Pielgrzymka kobiet do Piekar Śl. Wyjazd nastąpi sprzed kościoła o godz. 6.45. Koszt 25 zł. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

-         Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie odbędzie się 11. Września. Cena 35 zł. Wyjazd o godz. 7.00 sprzed kościoła. Zapisy w zakrystii.

-         W środę 15 sierpnia w godz. 9.00 – 15.00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w sołectwie Kolonia Fryderyk odbędzie się IV Jarmark Staroci i Rękodzieła Ludowego.

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego.

-         W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Jana Polnika.