OGŁOSZENIA PARAFIALNE 24 - 31.03.2019

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kolekta to jałmużna postna.

Przed kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny „Ad Gentes”.

15.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

PONIEZIAŁEK

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

Po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo eucharystyczne w obronie życia nienarodzonego. Zachęcamy do podjęcia dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego.

19.00 Spotkanie organizatorów festynu parafialnego

16.30. Różaniec, a po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy

6.00. Różaniec w int. Ojca św.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakr.

6.00. Różaniec za zmarłych.

16.15. Droga Krzyżowa

17.00. Msza św. szkolna. Po Mszy św. spotkanie w kościele rodziców dzieci, które przygotowują się do I komunii św.

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin

Dzień skupienia dla Rycerzy Kolumba, ich rodzin, mężczyzn

9.00. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu, okazja do spowiedzi

9.30. Msza św.

10.30. Konferencja w sali na probostwie

11.30. Spotkanie przy kawie

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

-         Na stoliku z prasą znajduje się skarbona, do której można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

-         W zakrystii są do nabycia świece tzw. paschaliki, z których dochód będzie przeznaczony dla ubogich podczas zbliżających się świąt wielkanocnych.

-         Z okazji 150-lecia konsekracji naszego kościoła został wydany bloczek ze znaczkami ( 9 znaczków) w cenie 50 zł. Zamówienia przyjmujemy w zakrystii. Przedpłata wynosi 20 zł.

-         Od poniedziałku do środy w naszym kościele zostaną przeprowadzone rekolekcje dla uczniów szkół podstawowych. Początek o godz. 9.00.

-         W czwartek 28 marca o godz. 12.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji będą przeznaczone na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce prowadzone przez siostry Orionistki oraz akcję „Wyprawka dla dzieci” prowadzoną w Kamerunie przez siostry Pallotynki. Zużyty sprzęt można składać na placu przy probostwie od środy do czwartku do godz. 12.00.

-         W ubiegłym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Ireny Maciończyk.