OGŁOSZENIA PARAFIALNE19 – 26.05.2019

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.00   Nabożeństwo majowe dla dzieci Wczesnokomunijnych.

16.30. Różaniec, a po Mszy św. nabożeństwo majowe.

6.00. Różaniec w int. Ojca św.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu

6.00. Różaniec za zmarłych.

17.00. Msza św. szkolna.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

Kolekta specjalna przeznaczona na spłatę   kosztów związanych z budową domu parafialnego oraz probostwa.

15.00   Nabożeństwo majowe w Gorzyczkach.

-         Zapraszamy na nabożeństwa majowe - w dni powszednie po mszy św. wieczornej.

-         W sobotę przy OSP w Gorzyczkach odbędzie się Festyn Parafialny. Dziękujemy Ofiarodawcom za przyniesione fanty i oczekujemy na dalsze do wtorku włącznie. W zakrystii i przed kościołem są do nabycia cegiełki w cenie 10 zł, które wezmą udział w quizie z fantami w trakcie Festynu. Każdej cegiełce przypisany jest jeden fant.

-         Pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śl. odbędzie się w przyszłą niedzielę. Wyjazd o godz. 7.00 sprzed kościoła. Zapisy przyjmujemy w zakrystii. Koszt 25 zł.

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego.