OGŁOSZENIA PARAFIALNE23 – 30.06.2019

XII NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta specjalna przeznaczona na spłatę kosztów związanych z budową domu parafialnego oraz probostwa.

15.30   Nabożeństwo eucharystyczne.

16.30 Różaniec, nowenna do MB Nieustającej Pomocy

6.00. Różaniec w int. papieża.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu

Uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa

6.00. Różaniec za zmarłych.

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.

Kolekta na potrzeby Stolicy Apostolskiej – Świętopietrze

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta na potrzeby naszej parafii.

15.30   Nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa

-         Zapraszamy na nabożeństwa eucharystyczne w ramach oktawy Bożego Ciała, które będą odprawiane do czwartku po Mszy św. wieczornej.

-         Pragniemy serdecznie podziękować mieszkańcom Kolonii Fryderyk i Kraskowca, którzy przygotowali uroczystość Bożego Ciała - ołtarze, trasę procesji, kaplicę, całą logistykę. Dziękujemy także wszystkim za udział w procesji Bożego Ciała, a szczególnie parafianom w strojach ludowych, pocztom sztandarowym, strażakom, Rycerzom Kolumba, dzieciom komunijnym, sypiącym kwiaty, orkiestrze oraz służbie liturgicznej.

-         Na czas wakacji księża przyjmują intencje mszalne. Chętni mogą zgłosić się do poszczególnych kapłanów.

-         W ubiegłą niedzielę zebrano na poszkodowanych w pożarze kwotę 12500 zł. „Bóg zapłać”.

-         W dniach 14 - 25.01.2020 organizujemy parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Program znajduje się w gablotkach i na stronie internetowej parafii. Zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej. Są jeszcze wolne miejsca.

-         Inicjatywa Ustawodawcza „Stop pedofilii” organizuje podpisy na rzecz zmiany ustawy w celu ochrony dzieci przed seks edukacją w szkole. Na stole z prasą znajdują się listy na które możemy się wpisać.

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.