OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18 - 25.02.2018

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kolekta specjalna na budowę probostwa i domu parafialnego.

15.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

16.30. Różaniec, a po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy

6.00. Różaniec w int. Ojca św.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakr.

Dzień modlitwy i postu w int. pokoju.

6.00. Różaniec za zmarłych.

16.15. Droga Krzyżowa. Kto odprawi pobożnie to nabożeństwo może  uzyskać odpust zupełny spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.

17.00. Msza św. szkolna, a po niej nabożeństwo eucharystyczne w int.    pokoju

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

Kolekta jest jałmużną postną.

Przed kościołem zbiórka na Fundusz Misyjny Ad Gentes.

15.00. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.

-         We wtorek 20 lutego o godz. 13.00 odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Przychody z akcji będą przeznaczone na cele misyjne w Afryce. Zużyty sprzęt można składać na placu przy probostwie od poniedziałku do wtorku do godz. 12.00.

-    Na stoliku z prasą znajduje się skarbona, do której można składać ofiary na kwiaty do Bożego      Grobu.

-         W dniach 24. czerwca – 4. lipca 2018 r. wraz z parafią w Pszowie, chcemy zorganizować pielgrzymkę do sanktuariów Chorwacji, Bośni i Harcegowiny. Program zamieszczony jest w gablotkach i gazetce parafialnej. Zapisy przyjmujemy w zakrystii.

-         Kolekta specjalna w styczniu wyniosła 17380 zł. „Bóg zapłać”.

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego.

-         W ubiegłym tygodniu odbyły się pogrzeby śp. Mirosława Trzaskalika i Czesława Wodeckiego.