OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 - 22.09.2019

NIEDZIELA - PARAFIALNE ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA

Kolekta na Wydział Teologiczny UŚ.

11.00. ŻNIWNE: Msza św. z podziękowaniem za urodzaje

15.30. Nieszpory niedzielne

16.00 Dekanalny Dzień Skupienia dla Narzeczonych

WTOREK

17.45 W salce z tyłu kościoła odbędzie się kolejne spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką do Ziemi Świętej w styczniu przyszłego roku

16.30. Różaniec, a po Mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomocy

17.00. W salce przy probostwie odbędzie się spotkanie dla sześciolatków, które w maju przyszłego roku chcą przystąpić do Wczesnej Komunii św.

6.00. Różaniec w int. Ojca św.

7.00. Wyjazd sprzed kościoła na pielgrzymkę do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie oraz do Czernej. Koszt – 35 zł. Zapisy w zakrystii.

16.30. Cicha adoracja Najśw. Sakramentu

6.00. Różaniec za zmarłych.

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

15.00. Droga Krzyżowa, Koronka

16.00. Cicha Adoracja

16.30. Wspólne nabożeństwo

17.00. Msza św. szkolna.

19.00 Zapraszamy Radę Parafialną na spotkanie do domu parafialnego.

6.00. Różaniec w int. naszych rodzin.

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

Kolekta specjalna na spłatę kosztów budowy probostwa i domu parafialnego.

15.30. Nieszpory niedzielne

-       Dziś w katowickiej katedrze odbędzie się Dzień Wspólnoty Dzieci Maryi.

-         W piątek, 20 IX o godz. 19.00 w kościele św. Michała Archanioła w Skrzyszowie odbędzie się siódmy koncert XIII Festiwalu Twórczości Religijnej Fide et Amore. Wystąpi Chór Katedry w Sztokholmie (Szwecja) i przedstawi skandynawską muzykę związaną z Eucharystią. Katolicy w Szwecji są w zdecydowanej mniejszości i pochodzą z różnych stron świata, co widać również w składzie osobowym chóru. Warto przyjść nie tylko po to, aby posłuchać muzyki i wspólnie się pomodlić, ale również, by duchowo wesprzeć młodych katolików ze Szwecji. Zapraszamy na ten niecodzienny wieczór!

-         Zachęcamy do czytania prasy katolickiej zwłaszcza „Gościa Niedzielnego”.